Linglong GreenMax All Season är framtaget för kraftfulla personbilar och är ett helårsdäck. Den erbjuder en mycket bra manövrering under alla väderförhållanden. Fiskbensmönstret på slitbanan har hög prestanda och fäster perfekt, även vid höga hastigheter. Lamellerna på sidorna evakuerar vatten och snö för att undvika riskerna för vattenplaning. De robusta sidorna och den innovativa stålkonstruktionen säkerställer god livslängd och högt miltal.
För att kunna utvärdera denna produkt måste du först ha gjort en beställning. Vi informerar dig om att recensioner som lämnas på webbplatsen genomgår en kontrollprocess. Recensioner sorteras endast i kronologisk ordning.
Däcken är bra och ser bra ut.
Utmärkta däck för bilar som kör korta sträckor i stan.
Däck som förbättrar körkomforten, är bränslesnåla och har en snygg design.
Toppen!!
Mycket nöjd med detta märke Ling Long.
Mycket nöjd med mitt köp.
Mycket bra väghållning. Utmärkt pris-värde-förhållande.
Det är andra gången jag köper detta märke och denna typ av däck. Jag har kört 45 000 km med framhjulsdrift! Mycket bra pris-värde-förhållande!
Jag kommer definitivt att köpa igen
Inget att anmärka på, det verkar vara en bra produkt; tiden får utvisa.